Lgee

Kam nejlépe ukládat malou částku penez?

Mám na mysli kam úkryt doma. Třeba do 100000

Odpovědi
Dochy

100 000 bych doma nenechával, Jinak záleží jaké máš možnosti. Zazděný, alespoň metrákový trezor v patře by mohl být poměrně spolehlivý. My máme hotovost tak do 10000, obvykle tak kolem 3000.

elkon

Třeba do nějaké obálky do knihovny, nebo do skříně s kabáty, to záleží na členitosti domácnosti. Já doma žádné peníze nemám, v peněžence tak kolem tisícovky a většinou platím kartou. Takže doma peníze nepotřebuji. Pokud bych chtěl platit něco v e-shopu, tak na chvíli v aplikaci George změním částku pro platbu kartou na internetu a po zaplacení zase tuto položku změním na nulu. A funguje to dobře.