iceT

Kam nejdál jste se dostali z ČR?

ja jsem byla v Blackpoolu v anglii.
Doplňuji:
Nemyslela jsem jen evropu…

Nejlepší odpověď
HerbiG

San Diego 🙂

Další odpovědi
barila

Žila jsem 2 roky v Chile a předtím v Brazílii, ale ta je blíž

petr83

Mno pokud se bere evropa tak nejdal by se asi pocitala evropska cast Turecka – konkrétně Istambul…pokud by se to bralo celosvetove tak nevim co je dal Sri lanka ci San Francisko

Bunnik

Kanárské ostrovy, nevím, jak je to přesně daleko a nechce se mi to počítat přes nějaký atlas či co… ale letěla jsem tam 6 hodin.

Lucy

Chorvatsko (s tetou)

kapka

Mongolsko

roxy52

Já v Polsku na Tržnici.Je to hnedka za Náchodem.:(

elektrikář

Itálie Benátky a okolí. Nádhera sklárny na Muránu.