osadník

Kam na střední školu? Studuje někdo sos plasy?

Prosím poraďte mi,nevím na jakou střední školu jít… 🙂
Mám moc ráda zvířata,proto jsem nejprve chtěla jít na sos plasy (veterina),byla jsem i na dni otevřených dveří. Jestli se tu najde někdo,kdo tam tento obor studoval, ať určitě prosím napíše,ať vím jak to tam chodí :) nicméně miluji malé děti tak se mi líbí pedagogicka škola 🙂 baví mě i jazyky. Nejraději bych asi šla na nějakou kynologickou školu,ale pokud vím tak v Plzni a okolí žádná není a ani nevím uplatněni po studiu.
Vím,že se si to musím vybrat já,ale pokud víte ještě o nějaké škole (mám pocit,že už jsem prošla všechny 🙂 ) určitě napište komentář.

Odpovědi
Morčata331

střední školu si musíš vybrat sama. sos plasy zní dobře ale je to na tobě. Já osobně mám taky ráda zvířata a na sos plasy bych klidně šla. Víc ti poradit nemůžu