sardinie

Kam na střední školu?

Jsem v 9 a na vysvědčení mám vyznamenání. Chtěl bych mít maturitu. PORAĎTE JAKÝ OBOR MÁ BUDOUCNOST A UPLATNĚNÍ! ?

Odpovědi
mat pan

Záleží na tom, co tě baví a jde ti. Ale co se týče budoucnosti a uplatnění, šel bych do IT technologií či programování.

Klarka.V

O tom, jaký obor si vybrat, jsem četla hezký článek tady, tak mrkni, snad to ti pomůže… http://www.sez­namskol.eu/clan­ky/vyber-oboru-studia-souboj-pragmatismu-proti-hlasu-srdce/

Michálek1245

Kdybych se dneska rozhodoval, tak bych to udělal tak, že bych si vybral fakt něco lehkého a vedle toho studoval třeba obory jako tvorba mobilních aplikací a celkově bych se věnoval IT. A hned po škole si udělat vlastní živnost a jako soukromý podnikatel se realizovat. Buď přes agentury nebo na svoje vlastní triko. To už je asi jedno. :)