Avatar uživatele
paliska220Be

Kam na dovolenou?

Dobrý den, chtěl bych se poradit se skušenějšímy.
O těchto prázdninách chci s kámoši zažít něco trošku víc dobrodružného a to letět do Japonska nebo Brazílie(nemůžem sestále rozhodnout) je nám okolo 16. let a všichni jsme docela dobrodruhové ale s cestováním na tuhle vzdálenost nemáme skušenosti.
Chtěl bych od vás poradit to co bych měl vědět nebo s čím bych mněl počítat (co si na cestu radši pořídit)
jo a ještě peníze nejsou problém ale nevíme kde v japonsku sehnat ubytování a jestli se tam dá vůbec letět v 16. letech ?
No další otázky mně asi napadnou až to zveřejním
predem dekuji

Zajímavá 0 před 3712 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Brazílie je nebezpečnější než Japonsko co se týče přírodních vlivů.
V Japonsku si dávejte pozor na ubytování (velikost postelí a volné místo). Mají ve zvyku vše zmenšovat a zmenšovat. Také na obou místech se tuším používají jiné zásuvky než u nás.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Co je na Japonsku a Brazílii dobrodružného? Obě jsou civilizované a víceméně vyspělé země.
Co takhle Palestina, Libye, Albánie, postsovětské republiky…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ninjísek

Japonsko, nebo Brazílie? To je těžké. Brazílie je veliká, takže asi dost záleží na tom, kam. Myslím, že je tam větší kriminalita, než v Japonsku, ale Japonsko má zase hodně problémů se zemětřesením… Souhlasím s tím, že jsou to obě vyspělé země.Ale do Libye bych za současné situace opravdu nelétala… Takže já osobně bych volila Brazílii. Takové Rio de Janero.. :)
P.S S letenkami by problém být rozhodně neměl… Vždyť spoustu lidí v tomhle věku létá třeba na rok studovat do Ameriky. Tak proč ne na prázdniny do Brazílie? :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
paliska220Be

netrváme zrovna na Japonsku nebo Brazílii ale tam bychom asi nejraději a ano Libye ale afryky se docela bojím nevím proč ale bojím

před 3712 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Buď v klidu, já se jí také bojím :D Albánii můžu vřele doporučit (a navzdory tomu, co se o ní povídá, je relativně civilizovaná a velice bezpečná) a Palestiny bych rád navštívil letos.
Ať pojedete kamkoli, ať se vydaří ;)

před 3712 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek