paliska220Be

Kam na dovolenou?

Dobrý den, chtěl bych se poradit se skušenějšímy.
O těchto prázdninách chci s kámoši zažít něco trošku víc dobrodružného a to letět do Japonska nebo Brazílie(nemůžem sestále rozhodnout) je nám okolo 16. let a všichni jsme docela dobrodruhové ale s cestováním na tuhle vzdálenost nemáme skušenosti.
Chtěl bych od vás poradit to co bych měl vědět nebo s čím bych mněl počítat (co si na cestu radši pořídit)
jo a ještě peníze nejsou problém ale nevíme kde v japonsku sehnat ubytování a jestli se tam dá vůbec letět v 16. letech ?
No další otázky mně asi napadnou až to zveřejním
predem dekuji

Odpovědi
huxa

Brazílie je nebezpečnější než Japonsko co se týče přírodních vlivů.
V Japonsku si dávejte pozor na ubytování (velikost postelí a volné místo). Mají ve zvyku vše zmenšovat a zmenšovat. Také na obou místech se tuším používají jiné zásuvky než u nás.

Hamon

Co je na Japonsku a Brazílii dobrodružného? Obě jsou civilizované a víceméně vyspělé země.
Co takhle Palestina, Libye, Albánie, postsovětské republiky…?

Ninjísek

Japonsko, nebo Brazílie? To je těžké. Brazílie je veliká, takže asi dost záleží na tom, kam. Myslím, že je tam větší kriminalita, než v Japonsku, ale Japonsko má zase hodně problémů se zemětřesením… Souhlasím s tím, že jsou to obě vyspělé země.Ale do Libye bych za současné situace opravdu nelétala… Takže já osobně bych volila Brazílii. Takové Rio de Janero.. :)
P.S S letenkami by problém být rozhodně neměl… Vždyť spoustu lidí v tomhle věku létá třeba na rok studovat do Ameriky. Tak proč ne na prázdniny do Brazílie? :D

paliska220Be

netrváme zrovna na Japonsku nebo Brazílii ale tam bychom asi nejraději a ano Libye ale afryky se docela bojím nevím proč ale bojím

Hamon

Buď v klidu, já se jí také bojím :D Albánii můžu vřele doporučit (a navzdory tomu, co se o ní povídá, je relativně civilizovaná a velice bezpečná) a Palestiny bych rád navštívil letos.
Ať pojedete kamkoli, ať se vydaří ;)