autacek

Kam byste v roce 2018 jeli nejraději k moři na dovolenou?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nikam.
Dovolená u moře mne nikdy nelákala,
mám radši hory a poznávací dovolené.

Další odpovědi
Kepler

Nejradši bych na Bora Bora do Francouzské Polynésie, ale ti blbci tam neumí česky ani anglicky, takže radši pojedu na pískovnu u Hustopeč nad Bečvou. Písek jako písek a ceny lidové.

dudu

Rádi bychom za teplem k Rudému moři, ale čekají na nás Teplice/Bečvou.

Lamalam

Pojedu (poletím) opět na Madeiru. Už popáté.

mosoj

Válet se na pláži, kde je přemnoženo a přeřváno, mně neláká, ani ty bary v hotelech.
A na nic jiného cestovky lidi nechytají.
Půjdu si ( pokud zdraví dovolí) opět do těch tichých míst mé rodné Šumavy a hlavně tam kam tůristi nechodí, protože tam zaplať bůh, ani s GPS netrefí.

Drap

Nikam. Nechci k moři.

marci1

Jestli mě Lamalam vezme sebou, tak na ostrov věčného jara Madeiru (poprvé). 🙂
(vtip)

IsabelaK

No my se chystáme opět za klasikou – Chorvatsko (https://www.nev-dama.cz/leto/chor­vatsko). Je tam krásně a vzhledem k tomu, že se celá rodinka necítí na let, volíme auto :).

kristýnary

Všude je to pěkný 🙂 . Důležitý je, že se člověk podívám někam jinam a nesedí pořád jenom doma 🙂 . My jezdíme každý rok do Španělska, ale pokaždé někam jinam. Pro letošek mám vyhlídnutý tento hotel https://sbala­val.cz/spanel­sko/200003802-best-sol-d-or.html . Je kousek od moře, od aquaparku, takže to tam bude super, když budeme teda moct letět 🙂 .

devitkac

Mě by třeba hodně lákala Mallorca, ale bohužel je to teď mimo moje finanční možnosti, takže to letos vidím spíš na Chorvatsko. Jeden známý mi doporučil městečko Omiš, prý je tam moc hezky. Navíc se tam přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/omis/ dá sehnat celkem levné ubytování, což je určitě plus.