Využili jste možnosti, kdy spasitel V.H. otevřel dokořán cestu do světa ?

Nejlepší odpověď
dudu

jiná, srozumitelná odpověď...

Ano, od roku 1990 prakticky každoročně.

Další odpovědi
briketka10

Ano, na pozvání...

Kdo z Vás mě pozve, když někam jezdí každý rok 😁

ptáč

Ne, neláká mne to (nemám finance)

Když se mě v létě kolega zeptá, kam letos pojedu, odpovím, tam kam jsem jel minulý rok. Kam jsem jel minulý rok? Tam, co předloni. Do pérdele.

anonym

Ano, jen tak na naslepo

Ano, soukromě jsem se podíval do zemí, kam bych se asi dřív těžko podíval. A chystám se tam, kam by mě to dřív třeba vůbec nelákalo.

A stejně tak spousta lidí v mém okolí.

Klaproth

Ano, jen tak na naslepo

gecco

jiná, srozumitelná odpověď...

Ano, nejednou…
😉
Dvakrát ´organizovaně´, ale spíše (a mnohem raději a častěji) se jen tak toulám (organizuju si vše sám)…

Mc Merkurion

jiná, srozumitelná odpověď...

samo,hned jak padly dráty,soukromě,za poznáním,za nákupy

anonym

Ano, na pozvání...

Nebýt dcery v Austrálii, tak jsem se nikam nepodíval, protože tento Kapitalistický stát je horší než socialistický­.Tenkrát jsem nikam nemohl, ale po vlastech českých a slovenských ano.A JAKO DĚLNÍK VE FABRICE JSEM SI NA TO VYDĚLAL.Dneska jako dělník si nemohu dovolit jet ani na Máchovo jezero. protože musím řešit jestli mám zaplatit z výplaty léky, vodu, odpady nebo ukládat peníze kvůli nezaměstnanosti či na důchod.A tím pádem veškerá dovolená odpadá.

Emefej

jiná, srozumitelná odpověď...

Do Rakouska na Mikuláše 89, tj. 2 dny po otevření hranic a pak mnohorát do moha dalších zemí.

zjentek

jiná, srozumitelná odpověď...

co je to za debilní, nesrozumitelnou otázku? Takového svatého já neznám..

anonym

Ta debilní otázka byla pro debily!

zjentek

koukám, že máš specifickej vztah k tý části veřejnosti, po který potřebuješ něco vědět.
Tak to „zlatej Jugar“ ..ten u debilní otázky alespoň předem logicky poděkuje za odpověď a nespoléhá na to, že je tady sám.

anonym

Nemám, zjentku, kdybys odpověděl: co je to za nesrozumitelnou…, chápal bych i to, že V.H. nebyl spasitel!========­========================­====

Pojem spasitel označuje osobu, která pomáhá lidem dosáhnout spásy nebo která je v určité situaci zachraňuje.

zjentek

ano, barbakane, jsem tady spasitel..

bolak

tak jaktože mě nepřišlo echo do pošty? kde se máme o tom jinak dozvědět.. hergott myokardu