Rokio

Kam byste poslali dobromyslné stalkery a kam stalkující kriminálníky, kteří to myslí zle?

Jistě se shodneme na tom, že když to ten stalker myslí dobře, tak je to plus. Měl by pak takový obtěžovatel dodstat menší trest?

Nejlepší odpověď
zjentek

Neexistuje nic jako dobromyslný stalker, dokud mu není dáno jasně najevo, že jeho pronásledování obtěžuje. Až je mu to najevo jasně dáno, pak si může být dobromyslný jak chce, ovšem tvrdě se srazí ani ne tak se zákeřnou záludností zákona, jako s jeho věcí/situací neznalými, nebohými zástupci z masa a kostí. Děkuju.

Další odpovědi
elkon

Dej už s tím pokoj, jsi posedlý samými hovadinami. Stalker má jen jednu definici. Nemá smysl dál to řešit.

Drap

Kdo by to posuzoval? Jak vědět který to myslí dobře a který ne?