Avatar uživatele
Registrovaný

Kam byste mě politicky zařadili dle mých názorů ?

Rovnost - mám názor, že člověk by měl mít stejnou šanci na to se prosadit (tzv. je jedno zda-li má synáček otce nějakého zbohatlíka, či dělníka) a dle toho jak své šance využije, tak by měl mít kvalitní život a služby od státu apod.

Jsem pro rovnou daň, prostě aby každej platil úplně stejně.

Jsem kapitalista.

Nemám nic proti imigrantům, kteří když se sem nastěhují, tak umí česky,jsou vzdělaní, tolerují naší kulturu a tradice a nevnucují nám tu svou.

Každý má právo na svoje ideologie, názory, postoje. Je mi jedno jestli je někdo neonácek, homosexuál apod, jen nesmí své názory vnucovat ostatním. U homosexuálů jsem však proti adobci dětí. Je sice pravda, že dlech nějakých sociologických výzkumů není u nich z hlediska výchovy problém , ale např dítě této rodiny má dle mě větši sanci na to být např ve škole šikanováno, vyloučeno z kolektivu. Kdyby však byla společnost tolerantnější, určitě bych byl v tomhle mnohem mírnější.


Kam byste mě dle těchto postojů zařadily ? Já osobně bych řekl, že jsem liberál a z části konzervativec, pravičák.

Doplňuji:
EDIT: ohledně té tolerance odlišných kultur si nemyslím, že jsem až tolik toleratní, jak si myslíte. Jsem pro to, aby imigranti nikdy nepředstavovali většinu (obzvláště ti s jinou kulturou, jiná etnika) a prostě aby měl otevřená vrátka jen ti, co splní naše požadavky.

A k té toleranci, neonácků apod si myslím, že dokud to má člověk jenom v hlavě, tak je to podle mě v pořádku, nesmí však své radikální názory prezentovat veřejně. Komunista, je dneska taky každej druhej ukřivděnej důchodce a přesto nejsou pro nás hrozbou (teda až na volby a spam na novinkách)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Člověk, tedy předpokládám. Uznáváte tradiční hodnoty, nevolil byste Dienstbiera. Máte náhled na krajní názory některých populistů. Jen se mě nelíbí formulování, že imigrant toleruje moji kulturu. Co kdo ví o mé kultuře? Já jsem ten, který je může tolerovat. Který pták si do hnízda přibírá cizopasníky? Naopak se jich zbavují. Příkladně si měštští ptáci sbírají vajgly a nosí do hnízda, aby odpudili breberky. Proč chceme být jiní?


Avatar uživatele
Zlatý

těžko říct,to je málo informací o tobě. Svět není ale černobílý. Jinak já jsem asi radikálnější co se týče přistěhovalců a jejich údajných názorů. Stačí se juknout do Francie a hlavně Británie kde téměř nepotkáte původní obyvatelstvo... Neonácky bych rozhodně netoleroval-jak by natáhli tu ruku,tak by o ní přišli. Jde o to ,že každá země by si měla hájit hlavně své vlastní lidi a svoji vlastní kulturu. Upřímně řečeno- demokracie ano,ale vodcamcaďpocamcaď. Zlí lidé jí lehce zneužijí,a to se právě ve světě děje.A doplácí na to jen ti demokraticky smýšlející ,a to není dobré.
Doplňuji:
ale u nás pravý komunismus ani nebyl. Vím že možná budu působit trochu antipaticky,ale v 80. letech to tady zase až tak zlý nebylo-což se nedá samozřejmě říct o předchozí době.Ale to bysme se dostali do úplně jiný diskuze


Avatar uživatele

Naši by tě vypískali hned.Radek John se taky "vlastní oči"moc neohřál ve vysoké politice.


Avatar uživatele
Bronzový

Liberál, ale neboj, to přejde, časem zjistíš, že svět není černobílý a aby "člověk by měl mít stejnou šanci na to se prosadit" je čirá utopie ...


Avatar uživatele
Zlatý

seš humanistickej myslitel, takže podle všeho tvý postoje zařaděj někam k utopii ..až budeš v politice


Avatar uživatele
Registrovaný

Máš stejné názory jako já;).
Doplňuji:
Ale nechci aby v čr bylo více přistěhovalců než čechů.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

mojitek

noo,ono mít to v hlavě a pak se dle toho zařídit a jednat ...je jen krůček,právě. Viz islamisté ..

Avatar uživatele
Registrovaný

batman123

V tomhle máte pravdu a zrovna islám těžce odsuzuji. Sice někdo může říkat, že veškeré zlo napáchají jen radikálové, ale i tak si myslím, že jejich myšlení nemá v evropě co dělat. A samozřejmě mi vadí cigání. Celkově vzato, když by se ukázalo, že určitá skupinka lidí je problémová, tak by měla mít zavřená vrátka do našeho státu. Takže, pokud by s islámy byl např někde jinde v evropě problém, tak bych nebyl proti zákazů islámských přistěhovalců, kvůli prevenci.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

..a naopak, když by se ukázalo, že jakákoliv skupinka cigánů je či není problémová, tak by měla mít otevřená vrátka z republiky dopryč

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3828
Zlatý Drap 2290
Zlatý led 1654
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 876
Zlatý mosoj 848
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.