ondra24

Kam bys šel, kdyby sis chtěl najit holku?

A-do hospody, b-do baru, c-na diskotéku, c-na seznamku, e-jinam

Nejlepší odpověď
Drap

C/ někam jinam, hlavně tam kde jsou lidé a pokud možno nějakých podobných zájmů

Další odpovědi
klumprt

Já jsem našel tu nejlepší holku v životě svém tak, že jsem se dal do party kamarádů, která jezdila na výlety na motorkách.

Jak píše Drap. Běž mezi lidi, kde tě to baví, a kde se budeš cítit dobře. Netlač na pilu, užívej si to a ona si tě nějaká najde sama.

aliendrone

Logicky na místo, kde jsem ji ztratil! ;) :D :D Jinak kvůli tomu NEMUSÍŠ „nikam chodit“, stačí jen mít otevřené oči, ony přijdou samy. :)

jirka F

Mohl si vytvořit i anketu(clas­sic),ale jinak já bych se šel projet vlakem(tam jsou někdy tak pěkný slečny že nad tím zůstává rozum stát)takže za e.