Kepler

Kačer Donald dává Česku šanci, využijete jí?

Prezident USA se rozpomněl na své vazby s naší vlastí a prý pokud je ještě prezidentem, rozhodl se vypsat speciální loterii o zelené karty pro pracovní pobyt v USA na 3 roky. Loterie je vypsána pouze pro ČR a pravděpodobnost výhry je neskutečná: 1:10! K tomu patří i šestiměsíční jazykový a adaptační program zdarma, který proběhne na světoznámém americkém letovisku Guantánamo na Kubě.

Nejlepší odpověď
Zvědavý

Dobrý apríl

Další odpovědi
mzm

Obávám se, že president USA absolutně netuší, že nějaká ČR existuje. I když o sobě tvrdí, jak není nadprůměrně inteligentní…

marci1

Ani kdyby mě mučili, raději zvládnu pracovní pobyt u nás. 🙂

Kepler

mzm: ale tuší a to velmi dobře, když tři z jeho dětí jsou napůl Češi (1 Češka).