Avatar uživatele
Marty Koller

K jaké nemoci patří tyto příznaky? Co se mnou je?

Nervozita
Stres
Sklony k sebevraždě
Sebepoškozování
Děsivé sny
Probouzení ze záchvaty pláče
Vzpomínky na traumatickou událost
Porucha myšlení
Neschopnost se vrátit na místo traumatického zážitku
Pocity viny
Úzkost
Strach
Panika
Záchvaty
Tlak na hrudi
Bolest zad
Bolest břicha
Bolest hlavy
Pálení rukou
Nadměrné slinění
Neschopnost radovat se
Vztek
Občasné problémy s nadechnutím
Zvýšená chuť na sex

Zajímavá 0 před 977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirka F

Odpověď může dát hlavně psychiatr.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Viktorie II.

S těmito příznaky máte také zvýšenou chuť na sex?👀

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Otázka jak stvořená pro Dr. House.

Nejste tady poprvé, tak moc dobře víte, že každému je odpovězeno stejně. Navštivte svého lékaře, jen ten Vám může pomoci. My to od klávesnice udělat nemůžeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Opět uvádím, že MUDr. Google vás nevyléčí, Diagnóza na na dálku osobní návštěvu lékaře nenahradí. Pokud má někdo podobné příznaky, jeho příčiny se mohou různit.

--
Přečtěte si názor na léčení pomocí internetu

" Diagnóza na dálku? Ne

Vedoucí psycholožka Fakultní nemocnice Brno Hana Neudertová si však nemyslí, že by web, byť odborně vedený, mohl nahradit osobní kontakt s lékařem.

„Snahy o léčbu přes různé sociální aplikace existují. Virtuální lékař může jistě mít své opodstatnění a tento koncept může být přínosný v situacích, kdy pacient nemá přístup k okamžité lékařské péči a svůj stav vnímá jako závažný. Přesto zde ale existují velké limity ve ztrátě osobního kontaktu, vymizení vztahu mezi lékařem a pacientem a nemožnost lékaře přistupovat k pacientovi individuálně a jedinečně,“ říká doktorka Neudertová.

Podle ní totiž stále platí, že člověk je jedinečný a originální a lékař to musí brát v úvahu, když stanovuje jeho diagnózu. Mohla by být zkreslená či zredukovaná, kdyby pacienta neviděl, nezaznamenal by jeho chování a reakce, které bývají součástí posouzení zdravotního stavu.

„Lékař se musí opírat o tvrdá a zdůvodnitelná fakta – ta může získat elektronickou cestou. To ale ne vždy stačí pro stanovení správné diagnózy s návrhem následné terapie, zvláště v psychosomatických projevech onemocnění. Pochybuji, že byste našel lékaře, který by diagnostikoval bez toho, že si pacienta osobně prohlédne.“

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/relax/zdra­vi/mudr-google-lekare-nenahradi-na-internetu-najdete-i-zoufale-hlouposti.A180312_105­718_ln-zdravi_ape

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To se pomaloučku přizpůsobuješ společnosti a jejímu režimu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Tady jsou vyčerpány příznaky skoro všech nemocí. Pomůže asi fakt jen návštěva dobrého psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danes47

Alexithymie. Posttraumatická stresová porucha často zaměnitelná z poruchou osobnosti, je to ''neschopnost popsat svůj psychický stav. Jde o chybění slov pro emoce. Jedná se o poruchu identifikace a schopnosti popisu vlastních emocí.,,Tihle lidé v některých případech řeknou jak se cítí ale jsou to jenom jejich doměnky kterýma se pak lékař řídí a udělá chybnou diagnózu. Stručně : neschopnost se radovat, často jen napětí pro to sklony k sebevraždě, sebepoškozování dále užívání návykových látek a sexu na uvolnění napětí. Často brečí ani neví pořádně proč a to i několik hodin. Někdy nezvladatelný výbuchy agrese doprovázeny pocity viny. Ze společnosti plachost,nervo­zita,úzkosti, deprese(porucha myšlení) až panické záchvaty, v mém případě doprovázeny ještě hlasy a jen pro to mi napsal Schizofrenií. Ten problém s nadechnutím a bolest na hrudi by mohl být jen symptom nějaké emoce kterou nedokážeš popsat. Těma symptomama se řídím já občas se musím někoho zeptat nebo se podívat do zrcadla na svůj výraz abych zjistil jak mi asi tak je. Tak tohle by jsi mohl mít. Podrobnosti si přečti jinde

Upravil/a: Danes47

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Není to například potřeba nějakého panáku ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Na vině může být především špatná strava. Malnutrice, nedostatek základních vitamínů a prvků. B komplex, vit. B1!, B3, vit, D, Ca společnš s Mg (!), Zn, jod (bolest zad) nedostatek tekutin, bílkovin, energie, nedostatek serotoninu, absence dalšího důležitého „paliva pro mozek“ v podobě vitamínů/prvků.
Hypochondrie. Tzv. „blbá nálada“, pesimismus, zloba, pocity křivdy, lenora atd.
Co Vám na ten seznam řakl praktický lékař?
Nečekejte na prášek od lékaře, antideprasiva často nic nevyřeší. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucie Edová

Neměla jsem všechny problémy zaráz jak máte vy, ale když jsem byla hrozně ve stresu a nemohla jsem spát, tak jsem vyzkoušela CBD olej. Věřím, že nějaké účinky to má. Používám ho už pár měsíců a nemám žádný stres a krásně se mi spí a když jsem dřív měla problémy s kolenem, taky to ustoupilo. Používám tento https://www.can­napio.cz/cbd-5-prirodni-full-spectrum-olej-30-ml-cannapio.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Tyto příznaky jsou velmi rozmanité a mohou odpovídat různým diagnózám. Mimo jiné mohou naznačovat posttraumatickou stresovou poruchu (PTSD), deprese, úzkostné poruchy, bipolární poruchu nebo poruchu stresové reakce. Váš zájem o sex může být nepsaný pokus o self-soothing nebo může být spojen s mánií v bipolární poruše.

Je důležité, abyste se těmito příznaky obrátili na odborníka, jako je psychiatr nebo psycholog. Nečekejte a vyhledejte pomoc, pokud se cítíte suiciální, pokud máte sklony k sebepoškozování, nebo pokud máte jakýkoli jiný příznak, který významně ovlivňuje váš život.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek