dust8

K čemu myslíte, že existují nemoci?

Nejlepší odpověď
da ny

Je to pro člověka „pohlavek“, že něco dělá/myslí špatně.
Až 70–80% nemocí je psychosomatického původu. To znamená, že si ji
člověk „vysloužil“ sám. Nebo je to mix mysl, deficity potřebných látek/živin
a nevhodného životního stylu, včetně návyků z rodiny…
„Slouží“ k redukci obyvatel na planetě 😉
S ohledem na objevy a výdobytky současné klasické medicíny mají
šanci/přežívají i ti, kteří by to ještě nedávno (vzhledem k existenci lidstva)
nedali.
S duševními chorobami je to trochu jinak

Další odpovědi
Rokio

Když onemocníš, tak ti tělo nebo mysl říká, že s tebou není něco v pořádku, a říká si o pomoc.

Drap

Nemoci pouze signalizují, že s tělem je něco v nepořádku.

df

Pokud máš na mysli fyzickou nemoc, tak je to problém na mentální úrovní, který klesnul do hmoty. Může to být zadržování energie, odpor, nějaká fixace, vadný program v hlavě atd

Disraeli

Nemoc je prostě narušení funkce těla, či mysli – nějaké poškození. Porucha zdraví, které způsobuje menší nebo větší trápení a znemožňuje člověku normálně fungovat (dokud se nevyléčí).

Existuje-li zranitelnost, zdraví, imunita, smrtelnost (…), tak existuje i nemoc. Existence nemocí je tedy naprosto přirozená. Existují, protože existuje život.
Lidská bytost není dokonalá ani nezranitelná. Lidské tělo není dokonale funkční a podléhá zkáze. Jeho chod je možné narušit velmi mnoha způsoby. A samozřejmě to neplatí jen pro lidi. De facto pro všechen život – vše živé může být nějakým způsobem nemocné, podléhat nějakým nemocím.

df

Nemoc ti chce sdělit, čemu máš v životě věnovat pozornost a uvést tu životní oblast do pořádku, do rovnováhy. Rozproudit energii, rozvířit stojaté vody

df

Zdejší troll objevil ameriku. To je jako kdyby řekl, že když se v autě rozsvítí kontrolka, tak ti auto říká, že něco není v pořádku a říká si o pomoc. Ještěže ho tu máš