K čemu je u pokročilých kartáčků technologie Smart Ring a Bluetooth? A na co to má až 6 čistích programů?

6 způsobů jak si vyčistit zuby nebo se musí s kartáčkem nějak řadit během čištění jak se spojkou v autě?

Nejlepší odpověď
annas

Např. Oral-B Genius umí mluvit s chytrým telefonem

"Převratnou technologií ve světě dentální hygieny je propojení elektrického zubního kartáčku s mobilní aplikací Oral-B pomocí nejoblíbenější funkce zubních lékařů – modrého zubu (Bluetooth)

Kartáčky Oral-B Genius jsou vybaveny čidlem, které přenáší informace o pohybu a poloze kartáčku do chytrého telefonu. Ten na základě těchto údajů dokáže skrz grafické znázornění v mobilním telefonu upozornit na to, které části chrupu jste si ještě dokonale nevyčistili, a tím zajistit, abyste žádnou plošku zubu nevynechali.

Technologie trojnásobného tlakového senzoru Oral-B vás na příliš velký tlak upozorní rozsvícením kontrolky (Smart Ring), zpomalením rychlosti kartáčku a zastavením pulzací. Vy tak přesně víte, kdy si zuby nečistíte správně…"

V odkazu nadjete " Speciální programy v kartáčku Oral-B pečují o zdravé zuby". Program vás upozorní pípáním, že se máte posunout dál.
https://www.al­za.cz/technolo­gie-oral-b-cisteni-zubu