mandat

K čemu je ta velká páka úplně vlevo na této fotce?

http://img2.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/7433/7433026-karosa-c-934-4.jpg
Doplňuji:
sepak: Kterých dveří, předních nebo zadních?

Odpovědi
magorvkleci

vzduchová ruční parkovací brzda

RedBox

Páka ovládání vzduchové parkovací brzdy. Nevím jak staré autobusy, ale novější mají čudlík na dveře, odděleně zadní a přední dveře.

mandat

cochee Zajdi si k očnímu

cochee

Vyřešeno – tvůj link vedl na server hyperinzerce.cz, což mi odfiltroval blokovač reklam. Páka je podle mě ovládání motorové brzdy.

cochee

Ooo tak to se omlouvám, něco je špatně, nevidím ani pixel.

zzzzz

já tam tu fotku taky vidím 🙂

zzzzz

To jsem ještě neřídila, tak si nejsem jistá, není to šaltr?

zzzzz

sepak a čím se řadí? 🙂

anonym

Tou pákou vpravo 🙂

zzzzz

Tou dlouhou olepenou tyčkou? Já myslela, že to je nějaký automat 🙂 no co no jsem prostě ženská .-)

honza19hk

kdyby ano nebyl by vlevo pedál spojky.