Avatar uživatele
Malvína

K čemu a jak slouží síťka u sušáku Leifheit?

Dobrý večer.

Dnes mi přišel sušák značky Leifheit spolu se síťkou, o které nebyla nikde ani zmínka a nedohledala jsem o ní žádné informace. Našla jsem jen síťku s kovovou konstrukcí na sušení svetrů. Ta to ale není.
Přikládám fotografii, možná někdo z vás bude vědět. Síťka má v každém rohu připevňovací zobáček k tyči, rozměrově je stejná jako hlavní sušicí plocha bez bočnic.
Děkuji za případné rady a tipy.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, independent, Viktorie II. před 1427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Nejsem si jistý, ale mám dojem, že tato síť se používá na drobné prádlo, které se nemá věšet na šňůry aby se nevytlačil kolíček. Třeba na silonky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, nikdy jsem to neviděl, ale pokud se ta síťka nad drátama dá napnout, tak to asi bude pro sušení naplocho, když nechceme, aby nebyly viditelné ty ohyby přes dráty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Síťka na sušení jemného prádla, umístěná uprostřed a uchycená o šňůry na bocích sušáku? Něco jako na obr.:
https://belamos­t.cz/susak-na-pradlo-pegasus-200-deluxe-mobile
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Marci, děkuji! To je ona. Tak buď jsem slepá nebo jsem ji na žádném obrázku prostě nenašla. Skvělá práce! 🙂

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂 Taky jsem to ještě neviděla. Tak ať ti sušák suší a hlavně vydrží.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Je skvělý. Za ty peníze, na které mě vyšel, má mnoho vychytávek a příslušenství. Navíc na dvě pračky. Sen! 🙂 A děkuji 🙂

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Určitě se oplatí si koupit kvalitní sušák. Ten obyčejný kovový je na prd.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Přesně tak. Hanit ten klasický nebudu, sloužil také, ale opravdu nyní nemohu srovnávat. Oceňuji hlavně to, že je velký. Prádla tam vejde, to by člověk žasl.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Já si právě nedokážu ujasnit, jak bych to tam měla zavěsit. Jestli zespod nebo naplocho…? Přiznávám, že docela oříšek, ale asi to bude, jak říkáte, pánové. Jiné využití mě nenapadá.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Ze spod by to nemělo ten efekt. Dej síťku na dráty shora a zajisti je sponami.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Ano, děkuji.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek