Malvína

K čemu a jak slouží síťka u sušáku Leifheit?

Dobrý večer.

Dnes mi přišel sušák značky Leifheit spolu se síťkou, o které nebyla nikde ani zmínka a nedohledala jsem o ní žádné informace. Našla jsem jen síťku s kovovou konstrukcí na sušení svetrů. Ta to ale není.
Přikládám fotografii, možná někdo z vás bude vědět. Síťka má v každém rohu připevňovací zobáček k tyči, rozměrově je stejná jako hlavní sušicí plocha bez bočnic.
Děkuji za případné rady a tipy.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Nejsem si jistý, ale mám dojem, že tato síť se používá na drobné prádlo, které se nemá věšet na šňůry aby se nevytlačil kolíček. Třeba na silonky.

Další odpovědi
Kepler

Nevím, nikdy jsem to neviděl, ale pokud se ta síťka nad drátama dá napnout, tak to asi bude pro sušení naplocho, když nechceme, aby nebyly viditelné ty ohyby přes dráty.

marci1

Síťka na sušení jemného prádla, umístěná uprostřed a uchycená o šňůry na bocích sušáku? Něco jako na obr.:
https://belamos­t.cz/susak-na-pradlo-pegasus-200-deluxe-mobile
🙂

Malvína

Marci, děkuji! To je ona. Tak buď jsem slepá nebo jsem ji na žádném obrázku prostě nenašla. Skvělá práce! 🙂

marci1

🙂 Taky jsem to ještě neviděla. Tak ať ti sušák suší a hlavně vydrží.

Malvína

Je skvělý. Za ty peníze, na které mě vyšel, má mnoho vychytávek a příslušenství. Navíc na dvě pračky. Sen! 🙂 A děkuji 🙂

Pepa25

Určitě se oplatí si koupit kvalitní sušák. Ten obyčejný kovový je na prd.

Malvína

Přesně tak. Hanit ten klasický nebudu, sloužil také, ale opravdu nyní nemohu srovnávat. Oceňuji hlavně to, že je velký. Prádla tam vejde, to by člověk žasl.

Malvína

Já si právě nedokážu ujasnit, jak bych to tam měla zavěsit. Jestli zespod nebo naplocho…? Přiznávám, že docela oříšek, ale asi to bude, jak říkáte, pánové. Jiné využití mě nenapadá.

Hufnágl

Ze spod by to nemělo ten efekt. Dej síťku na dráty shora a zajisti je sponami.

Malvína

Ano, děkuji.