Avatar uživatele
anonym

Jste zastánci …a proč?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, chudst, anonym před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

jiného

Od vseho trosku, nicmene se rika, ze nejlepsi je volena diktatoru s dobrym diktatorem v cele. Po trosce zamysleni tomu musim dat za pravdu; nicmene najit takoveho diktatora je tezke a hrozi, ze kdyzbychom nasli spatneho, ze pujdeme totalne k zemi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

demokracie

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AndreiRanger

jiného

Jsem zastáncem nacionalismu (NEPLÉST S NACISMEM!)

Obzvlášť dnes, víc než kdy jindy, by se hodilo dupnout si, říct my jsme ČEŠI (češi, moravané, slezané) a tohle je NÁŠ stát, NAŠE pravidla – nelíbí se ti? Táhni odkud si přišel!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

demokracie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

jiného

Na komunismu možná něco je,ale na to musí dozrát myšlení lidí,trochu disciplíny,se­beobětování pro druhé,uskromnění se,zbavit se sobectví a vlastního egoismu,nesnažit se ze všeho vydolovat něco pro sebe,uvažovat jako „my“ a ne „já“…to tu ještě moc dlouho nebude.Asi musí ta většina spadnout úplně na dno a až po uši do sraček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

jiného

liberalismu (až anarchie), poněvadž je to jedinej svobodnej směr 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

demokracie

… protože jsme zatím nic lepšího nevymysleli

ještě nedávno jsem si myslela, že vláda osvíceného autokrata může taky fungovat, ale co se semlelo v Egyptě a hlavně poslední události v Sýrii – to je děs; takže dokud se nenajde něco lepšího, máme demokracii a buďme za ní rádi, ač má nějaké ty mouchy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

jiného

utopie:) ne vazne, uprimne doufam, ze lidstvo prijde s necim lepsim, nez je to na seznamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

jiného

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

demokracie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek