Jste zastánci …a proč?!

Nejlepší odpověď
chudst

jiného

Od vseho trosku, nicmene se rika, ze nejlepsi je volena diktatoru s dobrym diktatorem v cele. Po trosce zamysleni tomu musim dat za pravdu; nicmene najit takoveho diktatora je tezke a hrozi, ze kdyzbychom nasli spatneho, ze pujdeme totalne k zemi.

Další odpovědi
anonym

demokracie

AndreiRanger

jiného

Jsem zastáncem nacionalismu (NEPLÉST S NACISMEM!)

Obzvlášť dnes, víc než kdy jindy, by se hodilo dupnout si, říct my jsme ČEŠI (češi, moravané, slezané) a tohle je NÁŠ stát, NAŠE pravidla – nelíbí se ti? Táhni odkud si přišel!

dudu

demokracie

jendahun

jiného

Na komunismu možná něco je,ale na to musí dozrát myšlení lidí,trochu disciplíny,se­beobětování pro druhé,uskromnění se,zbavit se sobectví a vlastního egoismu,nesnažit se ze všeho vydolovat něco pro sebe,uvažovat jako „my“ a ne „já“…to tu ještě moc dlouho nebude.Asi musí ta většina spadnout úplně na dno a až po uši do sraček.

Syd

jiného

liberalismu (až anarchie), poněvadž je to jedinej svobodnej směr 😉

pokazdejinak

demokracie

… protože jsme zatím nic lepšího nevymysleli

ještě nedávno jsem si myslela, že vláda osvíceného autokrata může taky fungovat, ale co se semlelo v Egyptě a hlavně poslední události v Sýrii – to je děs; takže dokud se nenajde něco lepšího, máme demokracii a buďme za ní rádi, ač má nějaké ty mouchy

gnosis

jiného

utopie:) ne vazne, uprimne doufam, ze lidstvo prijde s necim lepsim, nez je to na seznamu.

Mucillinka

jiného

filva

demokracie