Slepičák

Jste pro euro ?

Plno lidí se dohaduje že se všechno zdraží,ale je to jen přechod na vyšší měnu,takže se nám ohromně zlevní zahraniční věci

Odpovědi
panenka

Zatím ne

tom004

Zatím určitě ne. A ani nejsem přesvědčen o tom,že je to „vyšší měna“. A nebude pokud nebudou stejné povinosti a práva platit pro všechny zúčastněné.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/euro-v-cesku

DomcaCZ

Ne urcite ne protoze az ho prijmem tak bude jeste hur, dopadneme jako slovaci platit dluhy za jinne!!!

led

Pri prechode na € (euro) sa hneď nezdraží, aspoň rok to bude blokované (viď Slovensko, Nemecko…), ale hneď sa začne zaokrúhlovať. Zistíte odrazu, že 1.-Kč odrazu nie je 5centov, ale 7 centov a podobne.
Zahraničné veci, ano, budú pre vás lacnejšie, ale v zahraničí.

Podľa skúseností z prechodu na € na Slovensku, v Nemecku…

Milka 1

Tak to by nám ještě scházelo, já pevně věřím a doufám že k tomu nikdy nedojde jelikož jsem drobný živnostník a pro nás by to bylo likvidační..