Pavel1212

Euro v Česku

Chcete v České republice Euro?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne teď a ne tady,,myslím,že je dobře že máme svoje dobré české korunky…Až se finanční situace ustálí,tak snad možná,nikdy neříkej nikdy.

Další odpovědi
anonym

no € je to takový ekonomický symbol, který na každé klávesnici poblíž dolaru dává vědět s kým je třeba vážně počítat a který spolu s dalšími společnými standardy pečetí Evropskou Unii, nemluvě o tom že jednotná měna i docela usnadňuje práci účetním. Nejsem z těch, kteří jsou ostře proti jen kvůli té nostalgii, se kterou budeme vzpomínat na korunu.

Nepovažuji to však ani za věc, která by byla v tento okamžik pro Česko skutečně důležitá. Důležité jsou teď spíše ty ekonomické ukazatele, kvůli jejichž špatnému stavu nemáme ani nárok €uro přijmout.

bobánek

At si Euro zustane tam kde je?Až tady do budoucna,někdy bude tak budem chudáci.A ješte budeme rádi vzpomínat na starou českou korunu.

dennis15

Víte co, já mám rád počty a při placení eurama se víc počítá.