barusee

Jste pověrčiví? Věříte v karmu?

Doplňuji:
Pokud nechcete odpovídat, neodpovídejte.
Někoho zajímá jaké je po ČR počasí a někoho jestli si lidi mysli, zda je život řízený osudem či ne.

Odpovědi
Miroslavst

Ano věřím. Jedna mi visí v koupelně.

arygnoc

začínám mít pocit, že se z toho stává nějaké náboženské fórum.

Proč Vas to zajímá?
Chcete otevřít nějakou cirkev?
Jste vy sám Převtělen?
Věříte tomu?

resumé:

co je Vám do toho?
Ptám se Vás, kolik vyděláváte?
Jakou máte sexuální orientaci?
Pracujete v práci poctivě, nebo jste jenom zaměstnán?
Podvádite svého partnera/rku (dejte mi číslo, já ji/jemu zavolám).

dědapetr

POČASÍ NENÍ SOUKROMÁ VĚC. VÝRA ANO VTOM JE VELKÝ ROZDÍL,VÝRA JE ZÁLEŽITOST OSOBNÍHO PŘESVĚDČENÍ A NE KAŽDÝ JI CHCE ZVEŘEJNIT.Já pověrčivý nejsem.

coco

Já budu milá: 13.8.2010, 2hod. před odjezdem do Chorvatska si dcera zlomila ruku tak, že místo na pláži jsme skončili na traumatologickém oddělení FN v Ostravě.Byl pátek…Hodně dlouho jsem to nemohla rozdýchat, protože do té doby jsem rozhodně pověrčivá nebyla a teď najednou tohle…A bojím se toho,až se příště narodím v zemi,kde se provádí ženská obřízka,nebo zuří hladomor,válka,nebo ze mě bude dobytek na jatka…brrr.Tak si to přeber.:)

poa.li

Vím, že každá příčina má důsledek. Takhle se okolnosti řetězí odnepaměti. Věřím tomu, že náhoda je často neočekávatelná, ale vše má svůj logický vývoj. Každá událost kolem nás souvisí řetězem souvislostí se vším… Často se tyhle souvislosti dají předem odhadnout, což pak někdo nazývá věštěním…

jendahun

Ano.