jirka F

Jste ochotni se omlouvat, když uděláte nějakou chybu?

Když uděláte chybu, někdy i fatální. Jste ochotni se přitom omluvit? Já se vždycky omlouvám.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, jsem. Jsem velmi sebekritický, až to skoro hraničí s depresivní psychózou.

Další odpovědi
elkon

Ano. Nejde o ochotu, ale slušnost.

paul1

Samozřejmě se omluvím, pokud mám komu. Občas se mi stávají chyby, i fatální, kdy se např. bouchnu kladivem do palce, ale to se palci neomlouvám, ale nadávám na sebe a všechno možné 😁 .

Kepler

Pokud svou chybu sebekriticky přijmu, zpravidla se omluvím. Není to žádná potupa., naopak můžeš v něčích očích i stoupnout. Pokud udělám škodu sám sobě, tak si vynadám tak strašně, že by se i havíř červenal. Gynekologické termíny používám jako první.