Deli

Jste nervózní, když zapomenete doma mobil?

Nejlepší odpověď
anonym

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Jsem nervozni , i kdyz ho hledam doma !! Pak mam druhy , tak si prozvanim a hledam. Litam po baraku .. garaz , zahrada , auto … kdyz nemuzu najit ani ten druhy , tak jdu k sousedce , aby me prozvanela ona ! Ale to se stalo jen jednou. 🙂 Nejsem ale bordelarka , jen nekde litam po dome , tam neco delam , polozim … a zapomenu. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Trochu, ale přežiju den bez něj.

Zcela ojediněle, snad 2×. Pokouším se vžít do doby, kdy mobily nebyly.
Pouze u firemního bych měl výčitky, že mne nezastihnou, ale to se mi stalo jen jednou a vymluvil jsem se na poruchu baterky.

dědapetr

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Potřebuji ho v případě přivolání lékařské pomoci ze zdravotních důvodů.

anonym

Je mi to jedno.

Stejně když někomu chci volat,take je buď nedostupný nebo má mobil vypnutý!

pokazdejinak

Trochu, ale přežiju den bez něj.

hlavně proto, že už jsem si odvykla nosit hodinky… takže se pak plížím podél veřejných hodin a autobusových zastávek :)

slad08

Co je to mobil?

Mobil mám, ale vůbec ho nepoužívám. Leží mi doma na poličce a když občas z něj chci zavolat, vždy musím oprášit displej.

Terryle

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Většinou není problém v tom, že bych bez něj nevydržela (pokud samozřejmě nečekám něco důležitýho)… ale když nemám mobil, většinou si nejsem jistá, jestli jsem ho jen nechala doma nebo ho někde ztratila. Takže lítám jako vzteklá a pátrám a hledám, dokud nezjistím, kde je… a pak ať si tam promězamě je :)

Ravenne

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Sice mi obvykle nikdo nevolá ani nepíše, ale už pro ten pocit, že by mi někdo mohl psát něco důležitého, mám raději mobil vždy u sebe.

kapka

Trochu, ale přežiju den bez něj.

Jikra

Je mi to jedno.

hanulka11

Je mi to jedno.

Ponytail

Trochu, ale přežiju den bez něj.

quentos

Trochu, ale přežiju den bez něj.

Michal Kole

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

filva

Trochu, ale přežiju den bez něj.

kathy-so

Je mi to jedno.

No poslední 2 dny jsem ho ani nehledala :D

Katusa

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Danča84

Příšerně, pokud to trochu jde, vrátím se pro něj.

Pořád musím vědět, kde mobil mám. Bez něj se odvážím jen na nákup po vsi. Než abych odešla bez mobilu, radši si nechám ujet autobus, když prohledávám byt. Taky se mi stává, že mobil nemůžu najít a když je manžel v práci, tak píšu sms z internetu, aby mě někdo prozvonil:-) A jak ho najdu, klidně ho tam nechám ležet, jak taky už někdo psal. Nebo – nemůžu najít mobil, prozvoň mě – já nevim kde mám svůj, prozvoň mě ať Tě můžu prozvonit:-)))

samicek333

Trochu, ale přežiju den bez něj.

U sebe ho skoro nenosim, stejně ho moc nepoužívám, moje kamarádka je velikej rozdíl, ta propíše celý den…

hanulka11

říkám si konečně jeden den bez mobilu
i když zapomenu pracovní -to je horší…ale dá se to vyřídit později