Jste komunista či komunistka?

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď.

Nevím sice, k čemu vám to bude dobré,

Ale nikdy jsem nebyla, ani nejsem členem žádné strany.

Další odpovědi
ivzez

Jiná odpověď.

Také nevím, k čemu Vám to bude:
Stejně jako Annas nejsem a nikdy jsem nebyla členkou žádné strany.

led

Jiná odpověď.

Pán vyšetrovateľ, robíte si štatistiku? A prečo práve len členov jednej strany? Alebo chcete kandidovať za KSČM a hľadáte voličov?

quentos

No dovol!

Zakázal bych je, jenom aby věděli, jaké to bylo, když zakazovali všechno, co zavánělo svobodou a odlišnými názory, než měli.

Irisa

No dovol!

anonym

No dovol!

Jsem nacionalista a pravičák jako poleno. Jsem taky katolík, takže snad to všechno ti dá jasnou odpověd. Komunisty bych zakázal, v historii napáchali více škod než nacisti nebo fašisti. Neustále se mluví jen o nacistických koncetrácích a holocaustu ale nikdo ti neřekne kolik má takový Stalin nebo Mao Ce-tung na svědomí lidí. (je to tolik, že se to přesně ani spočítat nedá) Když jsme taky u toho tak komunisti měli gulagy, což je jen jiný výraz pro koncetrák.

zjentek

Jiná odpověď.

Potrefená husa se vždycky ozve!

Rokio

No dovol!

Já jsem socialista a nacionalista. Upřednostňuji svůj národ a chci, aby se chudí a znevýhodnění Češi měli lépe.

Nejsem však nacista, ani fašista.