Rokio

Jste hubení, tlustí, či svalnatí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Co ti je do toho!

To víš, já ti to řeknu a ty to všude rozkecáš!

Další odpovědi
aliendrone

Jsem tak akorát.

Jsem PŘEKRÁSNÝ – jak je VŮBEC MOŽNÉ, že to ještě někdo NEVÍ (když to tady tak zhusta ventiluji)?!?! TAKOVÁ ZPOZDILOST!!! ;) :D :D

https://i.pinim­g.com/original­s/10/b3/6c/10b36cc58ac5d­bf79aaa47fe7a26dd9­8.gif

ivzez

Co ti je do toho!

Další „sonda“ do soukromí?

jirka F

Jsem tak akorát.

Dříve jsem byl svalnatý,ale to se mě přestalo líbit protože pak za mnou slečny akorát více chodili a chtěli se cpát i ke mě do domu řekněme že to bylo většinou tak na týden až dva prý kvůli nějakým zkušenostem.Tak jsem raději tohle praktikovat přestal a teď mám aspoň celkem klid.

yuko

Jsem tak akorát.

O to se psychiatr nezajima. Ale pokud se nekdo neustale kontroluje, zda nahodou nepribral nekolik gramu, tak to uz za navstevu psychiatra stoji. A proto je nejlepsi, byt tak akorat a se svou postavou byt spokojeny.

da ny

Jsem hubený/á.

Čím Vás „obohatí“ tato informace?
:)