Avatar uživatele
jirka F

Jste hodně velcí čtenáři knih i po škole?

Moje nejoblíbenější jsou příběhy jezevčíka a jeho přítele kocoura Felixe. Felix radí jezevčíkovi jak je to s myšlením žen.

Zajímavá 0 před 150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Teď už jsem špatný čtenář, hlavně díky rapidnímu zhoršení zraku, ale četl jsem dříve opravdu hodně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Sem tam si nějakou knihu přečtu, ale už to není jako za mladi. Poměrně dost knih,
co máme doma je ještě nepřečtených, hromadí se jako dárky při narozeninách, jmeninách a pod stromečkem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Jak kdy,třeba půl roku nic nečtu a jindy stihnu několik knih za měsíc.Baví mě hlavně postapokalyptické-Metro 2033,Silo,Masky apokalypsy apod,nebo knihy od Jozefa Kariky,to bývá slušný psycho😆

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já po škole býval jen málokdy Jirko, byl jsem slušný už jako dítě.

Ta knížka zní zajímavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne, nebaví už mě číst knihy. Občas jen něco odborného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Čítam (podľa mnohých veľa) papierové aj elektronické knihy. A keď už nevidno, alebo ruky a oči potrebujem na inú činnosť, aspoň si ich (skonvertované do audio) vypočujem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lída Novotná

Kvalitní knihy v dnešní době už nejsou tak běžné. Internet je plný kvalitních webů a informací, ale je potřeba umět je hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano, čtu při každé volné chvíli, hlavně při jízdě MHD. Teď momentálně jsou to Akta NUMA od C. Cusslera, před tím to byl Reacher, Hry o trůny, Detektiv Joona Lima…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Čtu si denně. Klasické detektivky, science fiction, Františka Koukolíka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tituly

Přečtu přibližně dvě, tři knihy týdně. Ale někdy mám období, kdy nečtu vůbec, jako Rocker. Ve čtecích obdobích, čtu hodně. Většinou převažují ta čtecí.

Nový příspěvek