jirka F

Jste hodně velcí čtenáři knih i po škole?

Moje nejoblíbenější jsou příběhy jezevčíka a jeho přítele kocoura Felixe. Felix radí jezevčíkovi jak je to s myšlením žen.

Nejlepší odpověď
Drap

Teď už jsem špatný čtenář, hlavně díky rapidnímu zhoršení zraku, ale četl jsem dříve opravdu hodně.

Další odpovědi
paul1

Sem tam si nějakou knihu přečtu, ale už to není jako za mladi. Poměrně dost knih,
co máme doma je ještě nepřečtených, hromadí se jako dárky při narozeninách, jmeninách a pod stromečkem.

Rocker

Jak kdy,třeba půl roku nic nečtu a jindy stihnu několik knih za měsíc.Baví mě hlavně postapokalyptické-Metro 2033,Silo,Masky apokalypsy apod,nebo knihy od Jozefa Kariky,to bývá slušný psycho😆

zjentek

Já po škole býval jen málokdy Jirko, byl jsem slušný už jako dítě.

Ta knížka zní zajímavě.

elkon

Ne, nebaví už mě číst knihy. Občas jen něco odborného.

led

Čítam (podľa mnohých veľa) papierové aj elektronické knihy. A keď už nevidno, alebo ruky a oči potrebujem na inú činnosť, aspoň si ich (skonvertované do audio) vypočujem.

Lída Novotná

Kvalitní knihy v dnešní době už nejsou tak běžné. Internet je plný kvalitních webů a informací, ale je potřeba umět je hledat.

iceT

Ano, čtu při každé volné chvíli, hlavně při jízdě MHD. Teď momentálně jsou to Akta NUMA od C. Cusslera, před tím to byl Reacher, Hry o trůny, Detektiv Joona Lima…

Ametyst

Čtu si denně. Klasické detektivky, science fiction, Františka Koukolíka.

tituly

Přečtu přibližně dvě, tři knihy týdně. Ale někdy mám období, kdy nečtu vůbec, jako Rocker. Ve čtecích obdobích, čtu hodně. Většinou převažují ta čtecí.