Miroslavst

Jste chudí nebo bohatí?

Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si
ani neměl s čím hrát.
Doplňuji:
Hráli jste si taky? Platí jen pro muže, protože ženy si s ním hrají i nyní :D

Nejlepší odpověď
martina1

Tak to mi jsme asi taky chudí,protože náš Mireček je úplně uchvácený z pytlíčku a už mě tím štve.Ale v jeho věku je to prý normální.Ale jinak jsem bohatá,protože mám dvě krásné a zdravé děti!!!!!!

Další odpovědi
anonym

To moje rodina byla tak chudá, že při mém porodu řekli Nechte ho tam kde je. My už tam jsme ale ať to ještě nemusíme platit.

ReHu

Myslíš duchem?