Mili @

Jsou zdravá tresčí játra v konzervě?

A i včetně oleje?
Doplňuji:
Asi jak kdo…
Ale ten olej by snad měl být zdravý taky, ne…?

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého zdravá nejsou, ono vše co je v konzervě zrovna není nejzdravější.
Doplňuji:
Tady jsem něco našla, tak kdyby se Vám to chtělo číst,,,

http://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&rls=cs&q=tres%C4%8D%C­3%AD+j%C3%A1tra+v+kon­zerv%C4%9B&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8

Další odpovědi
mojitek

Játra vseobecne moc zdrava prave nejsou-souvisi to s jejich funkci v tele daneho zivocicha.Mela by se jist maximalne tak jedenkrat tydne.
Ale priznam se,ze mi chutnaji vic nez maso

hanulka11

já tedy olej sleju a konzumujeme jen játra-proč by nebyla zdravá …to mě nikdy nenapadlo, vždyť je člověk nejí denně a krabička tresčích jater pro dva není tolik, aby to bylo škodlivé

Bumbes

Tresčí játra jsou určitě zdravější oproti jiným „opravdovým chemopotravinám“, které nám regály marketů nabízejí.
Jediná chyba je, že po této lahůdce bývá „husté běhání“ … alespoň v mém případě.

hanulka11

Ano přečetla jsem si o závadných konzervách .Jistě konzervy nic moc, ať jsou to tresčí játra či jiný pokrm, nevyhledávám konzervy, ale jednou za čas si koupíme. To by člověk myslím nemohl koupit pomalu nic , spousta věcích se pak objeví že bylo závadných .

kropitko

To já si je také koupím,ale nemyslím si, že je to zdravé.