Rokio

Jsou vhodné tyto fráze při obsluhování zákazníků?

Na středním odborném učilišti jsem vymyslel tyto fráze při obsluhování zákazníků. Zde jsou:

  1. Jak můžu uspokojit Vaše potřeby?
  2. Jak Vás můžu uspokojit?
  3. Jaké můžu splnit Vaše přání?

Myslíte si, že tyto fráze jsou ty pravé ořechové?

Nejlepší odpověď
ivzez

Kdyby na mne prodavač zkusil kteroukoliv z uvedených frází, otočím se
a půjdu nakoupit do obchodu, jehož prodavači nepovažují zákazníka za ***

Další odpovědi
Drap

1 a 2 určitě ne. Třetí snad

yuko

Jedna lepsi nez druha 🙂
Ted si predstav, ze jsi zakaznik a tohle uslysis. Co udelas?

Mc Merkurion

… ale tyto fráze se již používají při obsluhování zákazníků v bordelu …

miroslav.bk

Ne.

nyjono

  1. ne
  2. v žádném případě
  3. snad