jirka F

Jsou uživatelé Maggie 4. a Maggie 2 totožné profily, nebo je to shoda náhod?

Někdy mně to tak příjde.

Nejlepší odpověď
Meggie2

Řekla bych že ne :D

Další odpovědi
anonym

Shoda náhod. Ani nevím, že tu nějaká Maggie je. Já jsem se tu pojmenovala podle svého křečka, který se jmenuje Maggie, a 4. je tam protože je to náš čtvrtý křeček a všichni byli Maggie.

Gonfaloniér

Možná kvůli podobné přezdívce? :P
A kde máš tu uživatelku Maggie? Nevím koho myslíš. Já tu vidím jen Maggie 4.

jirka F

Gonfaloniér: Maggie Je méně aktivní,ale je tady mezi námi.