zjentek

Jsou už zase volně v prodeji banketky?

Banketka.

Nejlepší odpověď
Edison

Podle toho, co máš na mysli:

https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=ban­ketka&=&=&oq=&g­s_l=

Jestli ty suprový rohlíčky, tak pár výrobců jsem našel.

A našel bys taky: UTFG!!!

Další odpovědi
Kepler

Já jsem ještě neviděl, ale chodím jen do omezeného počtu prodejen. Naposledy se masově vyskytovaly za komančů, kdy neodmyslitelně patřily ke žranicím starých struktur. Nové struktury už debužírují mnohem vybraněji.

miroslav.bk

Jsou. Asi nejsou tak rozsirene, ale koupit se daji. Hledal bych v tradicnich pekarnach, spise mensich. Zadne velkopekarny typu Delta, Odkolek apod.

yuko

UTFG – Use The Fucking Google 🙂
WTF may refer to: "What the fuck?

zjentek

Dík, já vím. A PUSSY je myslím krásný koťátko. Zemanovi nevěřim ani slovo! ;)

Kepler

No, pussy je taky eufemismus pro dokování vercajku. Copak koťátko, to je hezké zvířátko, ale co takhle kačena, frnda, bobr…