Steve90

Jsou tedy uzavřeny i autoškoly?

Od 21 října 2020 do konce tzv Lockdownu? Nikde o tom není psáno…

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem, v TV, i Studiu 6, že autoškoly jsou zavřené, stejně jako kadeřnictví a ostatní služby.

Další odpovědi
anonym

V televizních novinách říkali, že budou zavřené

Alesh

Ideální je informovat se přímo v dané autoškole.

Pepa25

Přešli jsme bohužel na americký styl „politiky po Twitteru“… Twít ministra zdravotnictví je ale k ničemu, rozhodující bude znění mimořádného opatření, které dosud nebylo vydáno. Dnes schválená opatření mají platit od zítřka 22.10. 6:00, tak doufám, že to vydají co nejdříve.