agentpv

Jsou sousedovi holubi naštvaní, když jsem jim včera zábranou zamezil přístup do krmítka pro sýkorky a vrabce?

Byl to hrozný pohled – tlustý holub sedí v krmítku a žere, sýkorky se bojí byť jen ke krmítku přiblížit. Připomínalo mi to některé naše spoluobčany na sociálních dávkách. Dnes se zatím marně pokouší holubi dostat se do krmítka a sýkorky zase vesele zobou.

Nejlepší odpověď
Arne1

Určitě jsou. A patří jim to když jsou to takoví nenažranci !

Další odpovědi
aliendrone

A zvážils to dobře? Ten xindl si brzy odvykne přilétat a čím nahradíš pohyblivé cíle pro střelbu ze vzduchovky? HA?!? ;) :)

Rokio

Zvíře nemůže být naštvané. Charakterové vlastnosti mohou mít pouze lidé.

xiperio

To si pište.
Kdykoliv Vás uvidí, tak Vás poserou.

agentpv

aliendrone: spíš to naštvalo naši kočku – už nenajdu na dvorku pařátek s holubí známkou (prstýnkem)

Dochy

Rokio: Silně nesouhlasím.

  1. Naštvanost není charakterová vlastnost, jde o okamžité rozpoložení
  2. Nechceš stát naštvané matce v cestě k potomkovi. Je jedno, jestli je to žena, bachyně, nebo lvice
  3. Kdo Ti řekl, že zvířata nemohou mít charakterové vlastnosti? To by ti rozmluvil každý, kdo se zvířaty blíže pracuje.

Rokio

Dochy: Aha. Tak pardón.

Dochy

Za to, že s Tebou někdo nesouhlasí, se nemusíš omlouvat 😉 Úplně stačí, když se nad informací zamyslíš a vezmeš si z ní co je pro Tebe užitečné. Můžeš ji po zvážení převzít, či odmítnout.