kostitrasz

Jsou smrtící bakterie a viry v tajných laboratořích opravdu v bezpečí?

Před pár dny se v USA stalo něco dost děsivého: z těch nejlépe zabezpečených laboratoří světa unikly nebezpečné bakterie. Šestaosmdesát amerických pracovníků vládní laboratoře zkoumající nebezpečné nemoci se možná nakazilo, upřesnilo podle agentury Reuters americké Centrum pro kontrolu chorob (CDC), které původně ve čtvrtek hovořilo o nejméně 75 možných nakažených osobách. Podle předběžných závěrů CDC byla příčinou neopatrná manipulace se vzorky. Případ šetří FBI, která nezjistila ničí nekalý úmysl.

Odpovědi
Edison

Zdroj těchto informací??? Když píšeš, že jsou tajné…!!! Napsat, že Reuters, CDC, FBI… opravdu není odkaz na zdroj. Takhovejhle fejkňůsů nase… za hodinu kýbl!!!

Mc Merkurion

… na pohádky už jsem starej, běž s tím na Alíka, Rokio ti dá odkaz …