50centes

Jsou povolené naušnice na TV?????

nechce se mi vyndavat a namdavat 3× týdně pecku

Nejlepší odpověď
Drap

V televizi povolené jsou. Pokud jsi myslel tělocvik, tak většina škol to z bezpečnostních důvodů zakazuje.

Další odpovědi
Lucijej

Myslím, že pecka vadit nebude, jiné by to bylo s kruhy nebo visacími naušnicemi, ale záleží na učiteli.

Terryle

Pecky by snad vadit neměly – když jsem byla na ZŠ /do roku 2001/, nikdy jsem si naušnice na tělocvik sundávat nemusela. Měla jsem placatý kytky – tudíž nikde nic neviselo. Ale holky, co měly kruhy nebo visací náušnice, si je sundávaly.

anonym

Tak je dotáhni!

Beruškazamla

Pecky nevadí! Kruhy a další visací náušnice tak ty jo.