Rokio

Jsou podle vás lepší trenky, nebo spodky?

Srovnání dvou spodních prádel

Nejlepší odpověď
cochee

A trenky jsou svršky?

Další odpovědi
Kepler

Trenky nekupuju, jednak mi z nich může čouhat vercajk, jednak bych si ho mohl skřípnout. Delší teplé spodky na zimu, proč ne? Preferuju přiléhavé elastické boxerky. Zvýrazňují to pravé, chodím v nich i doma a sousedky, které zazvoní kvůli chybějícímu vajíčku, mají najednou oči jako Čtvrtníček. 🙂

marci1

Ani jedno, boxerky. 🙂

zjentek

Tak otázka s jasnější odpovědí snad ani neexistuje- TRENYRKY! Jasně, že trencle. Spodky (jégrovky) nosím na trencle a to tak max do dubna.

Kepler- i když bych ELASTICKÉ BOXERKY* nevzal na sebe, byl jsem nucen dát ti bod za odpověď ;)
Hele, tobě chybí jedna kulka?

*co to proboha je?

briketka10

Podle mě trenky, ale podle Tvé
velikosti, ne až ke kolenům :)

Simcik00

Trenky jsou volnější a taky se ti za ně nikdo nesměje.

Nerevarin

Za mě trenky. Jednak to podle mě líp vypadá, jsou volnější a pohodlnější a tolik se v tom nepaří nádobí a zůstává déle „čerstvé“. Boxerky ještě docela snesu, ale raději kvůli volnosti trenky.

anonym

Se spodkami se u žen nezalíbíš, i když některé můžou být závislé na toto spodní prádlo. Nedokáži si představit ženu v bombarďákách!