bolak

Jsou odpovědi.cz také určitý druh náboženství?

  • lidé se zde hromadně scházejí a pokládají otázky na které neznají odpověď
  • máme tu bibli (kodex), podle které se máme řídit
  • máme tu i pana faráře, který nám ho tak rád cituje (zkuste uhodnout)
  • nakonec je tu i sám stvořitel, takzvaný admin, ke kterému se často modlíme, kterého ale nikdo nikdá neviděl, ačkoliv někteří tvrdí že k nim čas od času promlouvá

(našli byste ještě nějakou další paralelu?)

Nejlepší odpověď
Funna

pěkné asociace…zvlášť ty poslední 2 mne rozesmály…

Další odpovědi
dudu

To snad ani ne. Spíše se snad jedná o stránky, kde má každý možnost se v rámci pravidel projevit jako osobnost, někdy vyjevit svoje bebinka a mindráky, ale především prezentovat úroveň svého intelektu, znalostí, životem získaného poznání a vlastní filosofie.

samicek333

Nikdy by mě nenapadlo položit zrovna tuhle otázku, ale asi máte pravdu. Odpovědi.cz se podobají nějakému náboženství.

mojitek

nejde o náboženství,nýbrž o sektu 😉

Natty*

Ano, jistých farářů by se tu našlo víc 😁 Jakého máš na mysli právě ty? Všechny tvé indície tomu vtipně napovídají, ale je to jen velmi žertovná shoda náhod s opravdu velkou fantazií autora! 🙂

johana 56

Přijímají se hvězdičky.
Přijmutí a přečtení výstrahy je důkazem toho,že hříšník svých činů upřímně lituje.
Pan farář musí přijmout každého,kdo s dobrým úmyslem přichází,,,

Lucijej

Pak se naskýtá ježtě otázka, zda admin (= zdejší bůh a stvořitel) opravdu existuje. Poněvadž vzhledem k tomu, jak je aktivní, tak to spíš vypadá, že odpovědi.cz vznikly spíš jakousí evolucí nul a jedniček (nevim, jak se tomu nadává) .......

bolak

já myslím že kdysi dávno tu skutečně nějaký admin byl, ale narozdíl od toho křesťanského kolegy, si uvědomil že to co stvořil není dobré :) a tak si sbalil svejch pět švestek, klávesnici a přenosný usbéčko a šel kopat někde jinde..

anonym

adminek je vzhuru .. vidite, ze mi to smaznul … :p a ja blbka tam uz mela jeden palecek ! :(

anonym

  • pak je tu neci neotresitelna vira v absolutni spravnost vseho co napise …
  • ja sebou dokonce vzdy cuknu , kdyz vidim jednu uzivatelku a hned se radsi preventivne pokrizuju … pak ale zasnu .. co ona vsechno vi … dokonce i jak zkrotit zleho kralika … jeji metodu pouziji asi i na sveho manzilka zde …
  • iv-

annas

Farář občas káže něco jiného, než dělá sám.
Uděluje rozhřešení bez zpovědi.

bolak

tak, kam to ještě napíšeš, mám ti to dát ještě do doplnění otázky aby to bylo komplet? :)

anonym

no jo no … jak jsem se krizovala, tak jsem se preklepla .. zazadala jsem o smazani v odpovedi a ponecham jenom tady v chatu … :) .. uvidime tedy, jestli jsou ti Adminci jeste na zivu … a vy mi koukejte dat palecek, dokud to nezmizi … ja vam jich kazdy vecer davam 25 ! :) -iv-

bolak

ne ne ne, všechny palce zůstanou pěkně tam kde sou! já si je šetřím pro pana faráře

anonym

dobre no .. to se mi zas bude blbe spat … a ode dneska tedy bez bodiku .. zlomyslnost je jedna z mych nejlepsich vlastnosti ! :p

led

  • iv-

Berte to tak ako je v Biblii:
Boh kladie na človeka bremeno hriechu a skúša tak pevnosť jeho viery. Aj tu Admin-Boh uložil na plecia zlatých a strieborných bremeno rozhodovania a skúša ich múdrosť sebaovladania. On je predsa všemohúci a čistý – umyl si ruky spolu s Pilátom – a na tú nepríjemnú prácu – vyčistiť Augiášov chliev- má predsa kňazov kážucích o striedmosti a víno pijúcich…