Avatar uživatele
bolak

Jsou odpovědi.cz také určitý druh náboženství?

  • lidé se zde hromadně scházejí a pokládají otázky na které neznají odpověď
  • máme tu bibli (kodex), podle které se máme řídit
  • máme tu i pana faráře, který nám ho tak rád cituje (zkuste uhodnout)
  • nakonec je tu i sám stvořitel, takzvaný admin, ke kterému se často modlíme, kterého ale nikdo nikdá neviděl, ačkoliv někteří tvrdí že k nim čas od času promlouvá

(našli byste ještě nějakou další paralelu?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, dudu, vagra, manon, aramah, samicek333, iceT, johana 56, barnajka, Lucijej, Pájo, anonym, Funna před 4215 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

pěkné asociace…zvlášť ty poslední 2 mne rozesmály…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

To snad ani ne. Spíše se snad jedná o stránky, kde má každý možnost se v rámci pravidel projevit jako osobnost, někdy vyjevit svoje bebinka a mindráky, ale především prezentovat úroveň svého intelektu, znalostí, životem získaného poznání a vlastní filosofie.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
samicek333

Nikdy by mě nenapadlo položit zrovna tuhle otázku, ale asi máte pravdu. Odpovědi.cz se podobají nějakému náboženství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

nejde o náboženství,nýbrž o sektu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Ano, jistých farářů by se tu našlo víc 😁 Jakého máš na mysli právě ty? Všechny tvé indície tomu vtipně napovídají, ale je to jen velmi žertovná shoda náhod s opravdu velkou fantazií autora! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Přijímají se hvězdičky.
Přijmutí a přečtení výstrahy je důkazem toho,že hříšník svých činů upřímně lituje.
Pan farář musí přijmout každého,kdo s dobrým úmyslem přichází,,,

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Pak se naskýtá ježtě otázka, zda admin (= zdejší bůh a stvořitel) opravdu existuje. Poněvadž vzhledem k tomu, jak je aktivní, tak to spíš vypadá, že odpovědi.cz vznikly spíš jakousí evolucí nul a jedniček (nevim, jak se tomu nadává) .......

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já myslím že kdysi dávno tu skutečně nějaký admin byl, ale narozdíl od toho křesťanského kolegy, si uvědomil že to co stvořil není dobré :) a tak si sbalil svejch pět švestek, klávesnici a přenosný usbéčko a šel kopat někde jinde..

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

adminek je vzhuru .. vidite, ze mi to smaznul … :p a ja blbka tam uz mela jeden palecek ! :(

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

  • pak je tu neci neotresitelna vira v absolutni spravnost vseho co napise …
  • ja sebou dokonce vzdy cuknu , kdyz vidim jednu uzivatelku a hned se radsi preventivne pokrizuju … pak ale zasnu .. co ona vsechno vi … dokonce i jak zkrotit zleho kralika … jeji metodu pouziji asi i na sveho manzilka zde …
  • iv-

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Farář občas káže něco jiného, než dělá sám.
Uděluje rozhřešení bez zpovědi.

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak, kam to ještě napíšeš, mám ti to dát ještě do doplnění otázky aby to bylo komplet? :)

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jo no … jak jsem se krizovala, tak jsem se preklepla .. zazadala jsem o smazani v odpovedi a ponecham jenom tady v chatu … :) .. uvidime tedy, jestli jsou ti Adminci jeste na zivu … a vy mi koukejte dat palecek, dokud to nezmizi … ja vam jich kazdy vecer davam 25 ! :) -iv-

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ne ne ne, všechny palce zůstanou pěkně tam kde sou! já si je šetřím pro pana faráře

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dobre no .. to se mi zas bude blbe spat … a ode dneska tedy bez bodiku .. zlomyslnost je jedna z mych nejlepsich vlastnosti ! :p

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv-

Berte to tak ako je v Biblii:
Boh kladie na človeka bremeno hriechu a skúša tak pevnosť jeho viery. Aj tu Admin-Boh uložil na plecia zlatých a strieborných bremeno rozhodovania a skúša ich múdrosť sebaovladania. On je predsa všemohúci a čistý – umyl si ruky spolu s Pilátom – a na tú nepríjemnú prácu – vyčistiť Augiášov chliev- má predsa kňazov kážucích o striedmosti a víno pijúcich…

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek