zjentek

Jsou někde ve světě na vložky reklamy s červenou krví?

Nejlepší odpověď
marci1

To zřejmě ne, ale RIA už má reklamu proti modré tekutině.
http://www.m-journal.cz/cs/re­klama-na-tampony-jeste-nebyla-tak-cool--ria-odmita-modrou-krev__s288x12­546.html

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, voni to jednou zdůvodňovali, že prej ty vložky můžou zachycovat i jinou tekutinu, než jen krev tak proto, aby si prej snad nemyslely uživatelky, že je to jen na jeden druh použití (zdroj nedohledám, kdysi jsem to někde četl, když někdo položil podobnou otázku) …

dubraro

Nevím. To bude určitě nějaká zaostalá země, kde si ještě myslí, že ženy mají červenou krev. My už dávno víme, že to tak není.

zjentek

Von to asi dudu smaže, ale zkusíme..