Jsou a moc! Všem děkuji za podporu, zkoušku jsem dala za jedna.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Připojuji se ke gratulaci!
Určitě máte radost. Gratuluji. Je to především Vaše zásluha.
To je vaše zásluha! Ano,lidé jsou různí a já ve svém nezdolném altruismu věřím,že se rodí hodní,pak možná tu a tam pochytí něco špatného… /Ne,nic jsem nepila…/
si piš
no comment… lidé só různí, zlé i hodné.
Hrozně moc ti gratuluji Pekynko
já bych se na to nespoléhal!
Jsou jinak by nepomohli radou. A hlavně mi nikdo z nich nekousnul.
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?
Měli by kolegové v práci vědět, kdo kolik vydělává, nebo by výše platu měla zůstat tabu?
Okolo 40% dětí má střední a těžké deprese. Je to v EU průměr?
Jak vysoké šance dáváte české hokejové reprezentaci na vítězství v dnešním zápase proti Kanadě?
Dokáže si člověk sám uvědomit, kdy už se blíží k syndromu vyhoření?