Fakes147852

Jsou na středních školách povoleny dny otevřených dveří?

Chci jít na střední/učiliště a nevím, jestli to vláda zakázala.

Nejlepší odpověď
annas

Když jsou zavřené školy, neučí se, tudíž těžko může do nich někdo jiný vstoupit.

Našla jsem na netu, že Dny otevřených dveří jsou zrušeny, někde až do konce roku, někde je uvedené v říjnu, jinde i v listopadu.

Uvádějí to konkrétní školy, podívejte se, co píše o této akci vedení školy, na niž chcete nastoupit.

Vláda se nezmiňuje konkrétně o této akci, ale vyplývá to z povoleného počtu shromážděných jedinců a vysokého počtu pozitivních pedagog
na koronavirus, takže těžko uskutečnitelné v nejbližší době.

Další odpovědi
led

V súčasnosti sú „Dni zavretých dverí“ aj na školách.
Treba si na konkrétnej škole, najlepšie cez internet, overiť, či sú možné osobné konzultácie a za akých podmienok.