Jsou lidé na Honolulu na Havajských ostrovem pohodovější a vstřícnější, než třeba ti z Moskvy v Rusku?

Odpovědi
zjentek

Těžko se to vysvětluje, ale podle všeho to tak vypadá. Na Hoňolulu jsem se fakt cítil mnohem pohodověji (bezpečněji, šťastněji, otevřeněji, přátelštěji, uvolněněji, vzrušeněji, čistěji, ukecaněji, zdravěji, tepleji) než před třiceti lety v Moskvě. Na druhou stranu nutno přiznat, že tam jsem se cítil zase disciplinovaněji.

Tím chci taky říct, že není třeba mít zrovna konkrétní občanství k tomu, aby se „energie danýho místa“, kde se človjek nachází, na něj patřičně přenášely.