Tabea

Jsou Francouzky stále tak krásné a šarmantní, jak se tradovalo?

Odpovědi
Drap

Pro někoho některé ano, pro jiného ne. Záleží přece na vkusu. To neni pouze národností.

Kepler

Jestli jsou krásné a šarmantní nevím, ale rozhodně mají vkus v oblékání, a to i dnes.

Ametyst

Kromě těch zabalených od hlavy až k patě do černého ano, jsou milé, šarmantní a umějí se oblékat.

Justin1

Když jsem pobýval ve Francii, tak se mi tam občas nějaká líbila, ale nic intimního z toho nebylo. Měl jsem tam jednu kamarádku, která mi někdy odpověděla na „texto“ (SMS) a někdy ne, a jednu jakousi ctitelku, která se o mě zajímala, ale na rendez-vous se mnou nikdy nešla, a to je všechno.

ten který je

Jsou stále krásné,jen letní šaty nebo sukně představují v současnosti pro ně značné riziko.

Midoc

Francouzky mají stále dobrý vkus.
https://youtu­.be/e1JmO9i4ylg

Dochy

Podle toho co jsem slyšel: Obecně to nejsou hezčí holky než ty naše, ale umí a jsou navyklé o sebe pečovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.