ludvik.novak

Jsme skutečně na prahu nové pandemie, jak tvrdí investoři, nebo je konspirace tvrdit, že to není vše naplánováno?

Už tomu dali ve WHO jméno (nemoc X), už vědí, že zabije víc lidí než COVID, ale prý ještě nevědí, jakou bude mít vir formu a kdy přijde – na tom se asi ještě musí pořádně domluvit 😁 Jinak jaká je pravděpodobnost, že v průběhu 5 let přijdou dva nové pandemické viry?

Zdroj: https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/523591-predni-expertka-na-covid-varuje-pred-dalsi-pandemii-zabije-miliony-lidi-tvrdi

Odpovědi
elkon

Nebuď podělanej dopředu, když to přijde, tak to zde bude. Stejně to neovlivníš, tak proč se tím zabývat.

Pepa25

Opět se chlubíte, že nerozumíte plsanému textu? 😉

K podotázce, jak často mohou přijít pandemické viry dám historii od r. 2000 – jen pro respirační nemoci, bez ebol apod:
2002/3 SARS
2009 mexická prasečí chřipka
2015 Zika
2018 MERS
2019 covid

  • několik výskytů otačí chřipky

aliendrone

URČITĚ! Víš, taková je povaha statistických jevů. Pokud něco JE MOŽNÉ, tak se to i STANE! Je to stejné, jako v věštkyněmi. které věští budoucnost z karet, lógru apod.
Předpovídat budoucnost totiž UMÍ KAŽDÝ (včetně mě i tebe). Kumšt je v tom, předpovědět ji SPRÁVNĚ. 😉 😁 😁