_136

Jsem zvědav jestli tento druh dopravních botiček přijde(Evropa) jak vymysleli chytre hlavy v USA?

😁

Nejlepší odpověď
da ny

Já ne.
Chytré hlavičky v USA…. ? 😛
V jaké formě budou „botičky“ v Evropě a v ČR je mi fuk.
Je smutné, že je musí Městská policie a PČR, vůbec použít!

To, že se české „chytré hlavičky a šikovné“ ručičky“. nedokáží vyrobit, uvést v praxi,
to co je jinde i v Evropě samozřejmostí, to mne mrzí.......
Že musím například sahat na zapatlaný, zaprášený kontejner, když vyhazuji odpadky.
Zatím, co i na malých španělských ostrovech šlápnu na stupátko a kontejner/popelnice
se mi otevře, bez dotyku ruky, to mně sejří. 😛
A takových příkladů by se našly mraky.

Další odpovědi
elkon

„Botičky“? Tohle vypadá jako nějaká ochrana proti slunci při zaparkování.