Rokio

Jsem zloděj? Pokud ano, můžu se přidat do zlodějské gildy?

Ve hře Morrowind a Oblivion jsou zlodějské cechy. Z toho plyne, že by mohly být i v reálu. Mohl bych se pak stát profesionálním zlodějem? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
aliendrone

NEMOHL! Gildy, cechy apod. sdružení jsou charakteristická pro dané podmínky/dobu, tedy středověk. Dnes by v úvahu přicházel spíše KARTEL nebo SYNDIKÁT. ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

A bude konečně klid, na Borech je místa dost. Pochybuji ale, že by někdo takového ma*ora chtěl vzít do party.

zjentek

Krást, nekrást, pche… Jediné, co se opravdu počítá, je být nejlepší ze všech, ve všem. Přerůst ostatní tak, aby před tebou sklapli a pokořili se. Pak můžeš krást ostošest. A proč se MUSÍ pokořit? Pamatuj (nikdy nezapomínej), že lepší dobrému je nepřítelem.

rrihamirek1

gilda zlodeju je i ve hre Gothic 2 – lze se pridat splnenim nekolika ukolu kradezi.

Filip84

„Co si psal v tom psaníčku?“ „Sejdeme se na hřbitově.“ „Myslel jsi tím, snad, že spolužačka je stará, na umření?“ „Ne.“ „Co jsi tím myslel?“ „No, že …, aby přišla na hřbitov, no, my se tam scházíme.“ „Všimněte si, prosím, že můj syn se schází se spolužačkou mezi hroby.“

Najdi si babu, nějakou „emo“, „goth“, nebo jinak ujetou na mrtvoly, hroby, smrt, popravy, sebevraždy, vraždy, závěti, dědictví, etc. etc.: buďto si najdi babu u pakoše, nebo v psychiatrické nemocnici, nebo si dej inserát – do novin, na internet, s fotkou, bez fotky, to je jedno.

Pak jí vezmi na hřbitov, do krematoria, na šibeniční vrch, udělejte si hezký večer v márnici, nebo prostě, kde vám to, oběma, bude stimmovat.

Budeš spokojený Ty, fysicky i psychicky Ti bude líp, bude spokojená ona (minimálně nebude trudovitá) a budou spokojení i všichni tady.

Filip84

aliendrone: Ale tam by ho nechtěli Sicher, s jeho „úchvatnou“ logikou a „bystrým“ úsudkem by rozložil, hravě, celý klan sicilské mafie! 🙂