zwiki

Mohu jako vrátný při kontrole otevřít sám kufr u auta ?

Auta se mají kontrolovat při průjezu vrátnicí. Kdo má otevřít kufr u auta?

Nejlepší odpověď
led

Vy požiadate o otvorenie kufra a šofér (ak je to v prevádzkových predpisoch) otvorí…
Vy ako kontrolný orgán, tj, aj vrátnik, strážný, policajt, … nemanipulujete s kontrolovaným vozidlom, to všetko robí šofér, vy len kontrolujete (v prípade potreby musíte mať ruky voľné)

Další odpovědi
Michalka.K

Nesmíš, když děláš osobní prohlídku ani prohlídku auta, žádné doteky, dokonce ani když víš, že má ženská v kabelce třeba majetek firmy tak jí na tu kabelku nesmíš sáhnout, o všecko musíš požádat toho člověka. Ty jsi vrátný a neměl jsi školení? Tohle je základ. Jsem jenom recepční a vím to :D

badisko

Ne to ..nesnmi ani policie …:D pokud nema duvodne podezdreni..natoz vratny …:D

beer

Nesmíš jej otevřít sám, ale řidič.
P.S.: Na vrátnici bývají Směrnice pro výkon služby, tys měl mít dávno prostudovány !
Navíc máš nadřízeného a ten ti případné nejasnosti musí vysvětlit ))

anonym

Máš pouze právo požádat řidiče při podezření, ale on nemusí uposlechnout. V tom případě máš právo ho zadržet do příjezdu policie.