Avatar uživatele
Terinka01

Jsem v deváté třídě a nemohu se rozhodnout, zda mám jít na zdravku nebo na gympl a pak pokračovat na VŠ?

Jsem v deváté třídě a nemohu se rozhodnou zda mám jít na zdravku nebo na gympl.dale bych chtěla jít na VŠ.

Jsem v deváté třídě a nemohu se rozhodnou zda mám jít na zdravku nebo na gympl.Chtěla bych pak jít studovat na VŠ obor porodní asistentka.tak nevím zda je lepší gympl a nebo zdravka obor praktická sestra?
předem Dekuju za názory .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 1970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Akri014

Odpoveď byla označena jako užitečná

Chodím na zdr. a doporučuji. Gympl by ti byl tak na doktorku, zbytečně by jsi se dřela, když stejně ti to bude jó jako k něčemu určitě jo. -ale zdrávka tě připraví víc a rozhodne budeš mít více zkušenosti ohledně zdravotnictví.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Terinka01 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Děkujeme za informaci, otázka zní jak?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Taky děkuji za informaci. Co s tím máme dělat? Moje máma vystudovala gympl, pak zdrávku a pak ještě něco speciálnějšího. Ano, opravdu měla dvě maturity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JáJsemKarel!

Taky chodím do školy a nemohu se rozhodnout, jestli si zítra na sebe dám zelené, nebo červené tričko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Ono to je o tom ,jestli plánuješ další studium, nebo skončíš s maturitou?
Pokud na výšku, trochu lepší bude gympl, už jen proto, že si můžeš další obor svobodně vybrat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek