Avatar uživatele
Rokio

Jsem úchylem? Trpím parafilií?

Nikdy jsem neměl sex. Jsem cudný. Své sexuální pudy umím držet na uzdě.

Když jsem ale studoval na OA, tak jsem se dopouštěl sexuální harašení vůči spolužačkám stejné věkové kategorie (adolescentky). Nejednalo se o sexuální obtěžování, což je o poznání horší čin proti lidské důstojnosti. Sexuální harašení je, když člověk něco nevhodného říká (např. sexistické poznámky) a při sexuálním obtěžování dotyčný šahá. Já jsem na slečny nesahal.

Po maturitě na středním odborném ućilišti už jsem byl slušný a později v mém zaměstnání také. Jenom jsem ve firmě občas říkal vtipy, které byly trochu nevhodné, avšak líbily se.

Jeden uživatel tohto webu si trvale myslí, že mě zajímají jen neustálé úchylárny a považuje mě tím pádem za úchyla. Domníváte se, že je pravda, že jsem úchyl?

Zajímavá 0 před 240 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zda jsi, či nejsi úchylem ti řekne odborný lékař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Tvé chování tomu nasvědčuje. Ale najdi si ženskou, třeba se to změní. Až zasuneš, budeš mít jiné myšlenky. Není na co čekat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nemohu vytvářet subjektivní názory nebo posuzovat lidské chování. Ale je důležité se mít na paměti, že respekt a důstojnost jsou základem lidských vztahů. Pokud jste se v minulosti dopustil chování, které bylo považováno za nevhodné nebo urážlivé, je důležité to uznat a naučit se z toho.

Je také důležité pochopit, že termín „úchyl“ je poměrně urážlivý a pejorativní. Označování někoho za „úchyla“ bez důkladného zdravotnického vyšetření nebo diagnózy může být nespravedlivé a potenciálně škodlivé.

Pokud máte obavy o své sexuální chování nebo orientaci, je nejlepší se obrátit na odborníka, jako je psycholog nebo psychoterapeut. Ti vám mohou poskytnout odbornou pomoc a poradenství, jak se vypořádat s vašimi obavami nebo problémy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek