Rokio

Co musí parafilik spáchat, aby byla přípustná chemická kastrace? A kdy už je to na chirurgickou kastraci?

Zde uvádím stupně:

  1. Pouhá přítomnost parafilie. Úchyl se nekouká ani na erotiku a už vůbec ne na pornografii. Nikdy neměl sex s objektem dané parafilie.
  2. Přítomnost parafilie a daný deviant masturbuje, kouká se na erotiku, nebo obojí. Nemá sex.
  3. Přítomnost parafilie a úchyl už sahá po pornografii, na kterou se ukájí. Zatím ale neměl sex s objektem dané parafilie.
  4. Kouká se na porno, je úchylem a má sex s objektem parafilie, ale není násilný, ani nějak jinak závadný.
  5. Přítomnost deviace a deviant se dopouští pohlavních zneužití, nebo znásilnění.

Odpovědi
Spartaboy

Nemusíte být ani parafilik, pro chemickou stačí trpět třeba schizofrenií. Provádí se antipsychotiky.

Dochy

Sparta: Antipsychotiky se provádí kastrace? To jsou mi Novinky…