Rokio

Jsem úchyl, když jsem se na čtyři vteřiny podíval na krásné nohy jedné skoro puberťačky?

Byly opravdu pěkné. Ta dívka také byla k světu. Zajímají mě ale jen ty nohy.

Nejlepší odpověď
Kazatel

nejsi úchyl

Jestli ti neztvrdla bambitka a tvé myšlenky byly jen čisté, tak zůstaň v klidu. V opačném případě upřesni dotaz.

Další odpovědi
Filip84

nejsi úchyl

Tak ony už tak, jako, už jsou k světu, ne, některé, kolem šestnácti, a tak? Tak co by na tom bylo „úchylného“?

Vlastně ano: psal jsi, že se Ti zdálo, že Tě nějak „ojeli“ tři chlapi. No tak, z tohoto úhlu pohledu: tohle nebyly nohy chlapské.

A nebo máš „smíšenou“ orientaci? I to bývá.

V každém případě, tak nebo tak, nic nového pod sluncem. 🙂

rrihamirek1

nejsi úchyl

Kazdemu se libi neco jineho a kazdy se cestou venku muze divat kam chce. 😎

Dvorní šašek

nejsi úchyl

elkon

jiná odpověď

Jsi dítě, když se ptáš na tokovou hloupost.

Drap

jiná odpověď

Klidně jsi se mohl dívat i 10 vteřin

Kelt

jiná odpověď

Já se taky dívám na nohy ženským a podle nohou hodnotím, jaké a co mají mezi.

paul1

nejsi úchyl

Gus_Fring

nejsi úchyl

Nejsi úchyl. A ani já ne. A to i přesto, že bych nezůstal jen u nohou…

Filip84

elkon: Je autista, a od určité míry autistického spektra ti lidé jsou, v jistých ohledech, jako malé děti. 🙂