Anonym012

Jsem tmavy typ a neopaluje se celo, co s tim?

Opaluji se dobre do hneda, ale mam na hlave kozni problemy a diky tomu se mi neopali celo do hneda, jak postupovat, aby s tim uz nebyly problemy?

Edit: Ja cepice nenosim a zadne pokryvky hlavy.

Nejlepší odpověď
annas

Už jstse zde svůj typ, tedy i opalování řešil.

Obraťte se na kožního lékaře, ten jediný ví, jak vaše kožní problémy vyléčit.

Další odpovědi
anonym

Pokud se neopaluje čelo, tak rada je jasná. Nenosit kšiltovku.

marci1

Zkus použít na čelo samoopalovací krém, mléko nebo sprej. 🙂
https://www.no­tino.cz/samoo­palovaci-kremy/

autacek

Vyhýbejte se slunci a používejte ochranný krém. Pokud problémy přetrvávají, použijte pokrývku hlavy. Jestli se jedná jen o kosmetickou záležitost, použijte samoopalovací krém, v případě jiných důvodů konzultujte s lékařem.